Materiaalit ja yhteystiedot

 

Erityisliikunnanohjaaja – Kohti soveltavan liikunnan kehityskumppanuutta -hankkeen visuaalisesta ilmeestä vastaa Liikuntatieteellinen Seura. Tarjoamme hankkeen viralliset logot vapaasti hyödynnettäväksi hanketta koskevaan viestintään.

Logon eri versioiden lautauslinkit

"Erityisliikunnanohjaaja – Kohti soveltavan liikunnan kehityskumppanuutta" -hankkeen logo.Logo ilman tekstiä, pieni:

Logo ilman tekstiä, keskisuuri:

Logo ilman tekstiä, iso:

Logo pystymallinen tekstillä:

Logo vaaka tekstillä ja viivoilla:

"Erityisliikunnanohjaaja – Kohti soveltavan liikunnan kehityskumppanuutta" -hankkeen logo vaakana ja tekstillä.

Logo vaaka tekstillä:

"Erityisliikunnanohjaaja – Kohti soveltavan liikunnan kehityskumppanuutta"

 

Hankkeen yhteystiedot

Liikuntatieteellinen Seura

Riikka Roitto
hankekoordinaattori
riikka.roitto(at)lts.fi, puh. 010 778 6608

Vilja Sipilä
liikuntatieteiden erityisasiantuntija
vilja.sipila(at)lts.fi

 

Hankkeessa mukana olevat pilottikunnat ja yhteystiedot:

Helsinki

Johanna Turunen, johanna.k.turunen(at)hel.fi, puh. 040 5734681

 

Jyväskylä

Heli Sohkanen, heli.sohkanen(at)jyvaskyla.fi, puh. 014 2664 272

Kati Siitari, kati.siitari(at)jyvaskyla.fi, puh. 050 311 8914

 

Kouvola

Marika Peltonen, marika.peltonen(at)kouvola.fi, puh. 020 615 8436

Johanna Partanen, johanna.partanen(at)kouvola.fi, puh. 020 615 8248

 

Lappeenranta

Jenni Lehti, jenni.lehti(at)lappeenranta.fi, puh. 0400 157 514

 

Naantali

Marika Lineri, marika.lineri(at)naantali.fi, puh. 040 683 7454

 

Oulu

Miia Ranta-Korpela, miia.ranta-korpela(at)ouka.fi, puh. 050 379 6711

 

Pirkkala

Anna Hannula, anna.hannula(at)pirkkala.fi, puh. 050 301 6130

Piia Tuomi-Osmo, piia.tuomi-osmo(at)pirkkala.fi, puh. 044 486 1509

 

Rovaniemi

Katriina Merkkiniemi, katriina.merkkiniemi(at)rovaniemi.fi, puh. 040 562 5337

 

Tampere

Pia Heinonen, pia.heinonen(at)tampere.fi, puh. 050 345 1072

Sari Helminen, sari.helminen(at)tampere.fi, puh. 050 364 8627